Дистанційне навчання

До уваги батьків та учнів Самгородоцької ЗОШ За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Малолисовецького НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

Сквирська ЗОШ №3 пропонує завдання  за розкладом уроків для самостійного опрацювання .Консультації з учителями проводяться в мережних групахДо уваги батьків та учнів Буківського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Рогізнянського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

Сквирська ЗОШ №1 працює по дистанційному навчанні в програмі КЛАС РУМ. Вчителі в цій програмі розміщують завдання та матеріали для самоопрацювання учнями.До уваги батьків та учнів Антонівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Сквирського ліцею За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Великополовецького НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Пустоварівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Шамраївського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Тхорівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Рудянського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Шапіївського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Кам’яногрибельського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.