2019 Рік Дитини

Наказ відділу освіти Сквирської РДА від 15 березня 2019 року №55 "Про затвердження плану заходів, який реалізовуватиметься в рамках Року дитини у системі освіти Сквирського району в 2019 році"

Проведені заходи

29 травня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося пісумкове свято, на якому 27 випускникам вручили свідоцтва про закінчення позашкільного закладу, а також вітали переможців та призерів районних конкурсів і змагань.

29 травня 2019 року гостинна Сквирщина зустріла дорогих гостей з лінії розмежування Донецької області!!!!!!

31 травня 2019 року у селі Пустоварівка Сквирського району з нагоди Дня захисту дітей проведено ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!»

05 червня 2019 року рухливі та розважальні спортивні естафети, проведені тренерами ДЮСШ на міському стадіоні, навчили дітей командній грі та підтримки один одного.

05 червня 2019 року літній мовний табір “Rainbow” поринув у світ спорту, змагань та розваг. “A sound mind in a sound body” – ось девіз сьогоднішнього дня.